Кавомолка Winningstar ST-9713
![]() |
Winningstar ST-9713 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Мистецтво помелу: Як підібрати правильний помел кавиРозбираємось, які налаштування подрібнення зерен підходять для різних способів варіння кави

Електрична або ручна, жорна чи ножі: що потрібно знати про кавомолки для кращого помелу кавиКороткий гід за різновидами сучасних кавомолок
Купити Winningstar ST-9713
Усі ціни 17 →WINNINGSTAR ST-9713 Black | 1 024 грн. | ![]() |
WinningStar WNNGS-ST-9713-BK | 999 грн. |
| 999 грн. | ![]() |
| 1 231 грн. |
Кавомолка WINNINGSTAR ST-9713 Black | 999 грн. | ![]() |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →