Ножний насос Winso 120220
Фото 3 |
Winso 120220 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Winso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Winso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Winso 120220
Усі ціни 7 →Ножний насос Winso 120220 | 669 грн. |
WINSO 120220 | 1 062 грн. |
Ножний насос Winso 120220 з манометром 7 Бар 60 см (5902310120223) | 559 грн. |
Насос ножний Winso з манометром, циліндир 80*130мм (120220) | 643 грн. |
Насос ножний Winso з манометром, циліндир 80x130мм (120220) | 584 грн. |
Насос ножний циліндр WINSO 120220 80х130 (5103) | 507 грн. |
Насос ножной WINSO с манометром цилиндр 80*130мм. Winso 120220 | 843 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →