Склоочисник Winso X Treme 380 (113380)
Winso X Treme 380 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Winso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Winso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Winso X Treme 380
Усі ціни 8 →WINSO 113380 | 155 грн. |
Бескаркасная щетка Winso X-Treme 15/380мм LI-6232 | 237 грн. |
Щітка склоочисника (двірник) Winso X-Treme безкаркасна (113380) 15/380мм | 181 грн. |
Безкаркасна щітка Winso X-Treme 15/380мм (113380) | 165 грн. |
Безкаркасна щітка Winso X-Treme 15/380мм | 316 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →