Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Рюкзаки   /   WiWU

Рюкзак WiWU Pilot Backpack

Фото - Рюкзак WiWU Pilot Backpack
Відео 1Фото 10
WiWU Pilot Backpack
Колір
Призначення
міський
Основне призначення
унісекс
Оснащення
кріплення на валізу
Кишені
відділення для ноутбука
фронтальна кишеня
кишеня для пляшки
Матеріал
поліестер
Матеріал дна
поліестер
Макс. діагональ ноутбука
15.6 "
Габарити
44x30x14 см
Офіційний сайт
wiwu.com
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WiWU 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WiWU.

Купити WiWU Pilot Backpack

Усі ціни 28 →

Рюкзак WiWU Pilot Backpack for MacBook 15.6/16'' (Black)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 14 міс.
Поскаржитись
1 099 грн.

Wiwu Pilot Backpack Gray для MacBook Pro 15-16"

Колір: серый (Space Gray) / Тип аксесуара: рюкзак / Матеріал: Полиэстер
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
1 523 грн.

Рюкзак WIWU Pilot Backpack 15.6 Сірий

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 529 грн.

WIWU Рюкзак для ноутбука WIWU Pilot Backpack 15.6 Gray

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 225 грн.

Wiwu WIWU Pilot Backpack for Apple MacBook Pro 15,6/16" Black Рюкзак для ноутбука WIWU Pilot Backpack for Apple MacBook Pro

Тип РюкзакиБренд WIWUОб'єм 40 лМатеріал Поліестер
Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 16 міс. від виробника
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на WiWU Pilot Backpack

Відеоогляди