Рюкзак Lenovo IdeaPad Gaming Modern Backpack
Відео 1Фото 8 |
Lenovo IdeaPad Gaming Modern Backpack |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo IdeaPad Gaming Modern Backpack
Усі ціни 47 →Сумка для ноутбуков Lenovo 16" IdeaPad Gaming Modern Bp Black (GX41H70101) | 1 390 грн. |
Сумка для ноутбука Lenovo 16" IdeaPad Gaming Modern Bp Black (GX41H70101) | 1 390 грн. |
Рюкзак LENOVO IdeaPad Gaming Modern Backpack White (GX41H71241) | 999 грн. |
LENOVO IdeaPad Gaming Modern Backpack Black (GX41H70101) | 999 грн. |
Рюкзак Lenovo IdeaPad Gaming Modern Backpack White (GX41H71241) | 1 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →