Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   WiWU

Зарядний пристрій WiWU Wi-G005

Фото - Зарядний пристрій WiWU Wi-G005
Фото 4
WiWU Wi-G005
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
65 Вт
Потужність (на всі порти)
60 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
PPS
Матеріал корпусу
пластик
Офіційний сайт
wiwu.com
Дата додавання на E-Katalog
травень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити WiWU Wi-G005

WIWU Wi-G005 GaN 65w PD/QC3.0 2xUSB-C/USB-A fast charger White

Мережевий зарядний пристрій WIWU Wi-G005 GaN 65w PD/QC3.0 2xUSB-C/USB-A fast charger White
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
529 грн.

Сітчасте зарядне пристрій WIWU 65W Essen GaN Fast Charger 1A+2C Wi-G005 EU White (6977703653755)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SmartTrade З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
747 грн.

Зарядний пристрій PD WIWU Wi-G005 65W 2xUSB-C 1xUSB-A GaN PD+QC white

Маркетплейс: Rozetka.ua  StorEd З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 026 грн.

Зарядний блок живлення 2xType-C+USB WiWU Wi-G005 Essen GaN 65 W 5 V 3 A білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  ChakBanan З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
955 грн.

Сітчасте зарядне пристрій WIWU 65W Essen GaN Fast Charger 1A+2C Wi-G005 EU White (6977703653755)

Маркетплейс: Rozetka.ua  WowPearl З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 175 грн.