Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   WiWU

Зарядний пристрій WiWU Wi-G009

Фото - Зарядний пристрій WiWU Wi-G009
WiWU Wi-G009
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Потужність (на всі порти)
15 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
PPS
Функції та можливості
дисплей
Матеріал корпусу
пластик
Офіційний сайт
wiwu.com
Дата додавання на E-Katalog
травень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити WiWU Wi-G009

Усі ціни 12 →

Сітчастий зарядний пристрій WIWU 20W Firefly GaN Fast Charger 1A+1C Wi-G009 EU Black (6977703654035)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SmartTrade З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
358 грн.

Мережевий зарядний пристрій WIWU 20W Firefly GaN Fast Charger 1A+1C with digital display Wi-G009 EU Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  Timeless Touch З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
509 грн.

Сітчастий зарядний пристрій WIWU 20W Firefly GaN Fast Charger 1A+1C Wi-G009 EU Black (6977703654035)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Monopol-Koffer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
390 грн.

Мережевий зарядний пристрій WIWU 20W Firefly GaN Fast Charger 1A+1C with digital display Wi-G009 EU Black (6977703654035)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Monopol-Koffer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
400 грн.

Мережевий зарядний пристрій WIWU Firefly GaN Wi-G009 USB QC3.0 / Type-C PD20W, Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  V S T З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
516 грн.
ще 7 пропозицій