Powerbank WK DESIGN Gonen WP-303
Фото 9 |
WK DESIGN Gonen WP-303 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WK DESIGN Gonen WP-303
Усі ціни 6 →Універсальна мобільна батарея WK WP-303 Gonen 20000mAh Black (694102763163 | 999 грн. |
Универсальная мобильная батарея WK WP-303 Gonen 20000mAh Black (6941027631 | 1 078 грн. |
WK WP-303 Gonen 20000mAh Black (6941027631638) 6941027631638 | 1 049 грн. |
WK WP-303 Gonen 20000mAh Black (6941027631638) 6941027631638 | 999 грн. |
Универсальная мобильная батарея WK WP-303 Gonen 20000mAh Black (6941027631 | 958 грн. |
Універсальна мобільна батарея WK WP-303 Gonen 20000mAh Black (694102763163 | 1 047 грн. |