Бутербродниця WMF Lono Sandwich (04.1515.0011)
Фото 7 |
WMF Lono Sandwich |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WMF Lono Sandwich
Електричний тостер WMF LONO 0415150011 (04.1515.0011) | 3 999 грн. |
Бутербродница WMF LONO 04 1515 0011 LONO 0415150011 | 3 540 грн. |
WMF 0415150011 LONO SANDWICH TA 0415150011LONOSANDWICHTA | 3 999 грн. |
Бутербродниця WMF Lono Sandwich (04.1515.0011) | 3 464 грн. |
Бутербродниця WMF Lono Sandwich (04.1515.0011) | 4 162 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →