Моторне мастило WOLF Officialtech 5W-20 MS-FE 60 л
Товар застарів 13 874 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; Об'єм (л): 60; SAE: 5w-20; Відповідність стандартам: ACEA A1/B1-12; API SN; Допуски виробників: Ford WSS-M2C948-B; |
WOLF Officialtech 5W-20 MS-FE 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації WOLF Officialtech 5W-20 MS-FE
Ціни на WOLF Officialtech 5W-20 MS-FE |
---|---|---|---|---|
WOLF Officialtech 5W-20 MS-FE 1 л | від 327 грн. | 4 пропозиції | ||
WOLF Officialtech 5W-20 MS-FE 4 л | від 1 149 грн. | 9 пропозицій | ||
WOLF Officialtech 5W-20 MS-FE 5 л | від 1 443 грн. | 10 пропозицій |