Моторне мастило WOLF Vitaltech 5W-50 1 л (8314629)
WOLF Vitaltech 5W-50 1L 1 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WOLF Vitaltech 5W-50 1 л
Усі ціни 9 →Моторное масло WOLF VITALTECH 5W50 (1л.) 8314629 | 288 грн. |
Олива моторна синтетична WOLF VitalTech 5W-50, 1л (8314629) 8314629 | 270 грн. |
Моторна олива Wolf VITALTECH 5W50 1л (8314629) 8314629 | 334 грн. |
Wolf Моторна олива Wolf VITALTECH 5W50 1л (8314629) 8314629 | 334 грн. |
WOLF 8314629 | 280 грн. |
ще 4 пропозиції
Мастило мені понравилось тим що воно дуже добре тримає тиск при жарі а особливо воно підходить тим у кого двигун зношень і тиск мастила низький то з цим мастилом тиск буде вищим ! Синтетичне мастило та його термін експлуатації більший ніж у напівсинтетичних настилах! Трохи хотілося щоб ціна була більш приємною! Хоча якість не може коштувати дешево! |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації WOLF Vitaltech 5W-50
Ціни на WOLF Vitaltech 5W-50 |
---|---|---|---|---|
WOLF Vitaltech 5W-50 1 л | від 248 грн. | 9 пропозицій | ||
WOLF Vitaltech 5W-50 5 л | від 1 110 грн. | 11 пропозицій |