Моторне мастило WOLF Vitaltech 5W-40 B4 Diesel 60 л
Товар застарів 9 008 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 60; SAE: 5w-40; Відповідність стандартам: ACEA A3/B4; API SN/CF; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00; Допуски Porsche: A40; Допуски BMW, MINI: Longlife-01; Допуски Mercedes-Benz: 226.5/229.3 |
WOLF Vitaltech 5W-40 B4 Diesel 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації WOLF Vitaltech 5W-40 B4 Diesel
Ціни на WOLF Vitaltech 5W-40 B4 Diesel |
---|---|---|---|---|
WOLF Vitaltech 5W-40 B4 Diesel 1 л | від 265 грн. | 10 пропозицій | ||
WOLF Vitaltech 5W-40 B4 Diesel 4 л | від 965 грн. | 12 пропозицій | ||
WOLF Vitaltech 5W-40 B4 Diesel 5 л | від 1 174 грн. | 3 пропозиції |