Пилосос
Worx Cube Vac 20 V
Відео 2Фото 10 |
Worx Cube Vac 20 V |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Worx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Worx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Worx Cube Vac 20 V
Усі ціни 10 →Автомобильный пылесос Worx Cube Vac 20 V (WX030.9)(без АКБ) | 2 797 грн. |
Автомобільний пилосос Worx Cube Vac 20 V (WX030.9)(без АКБ) | 2 801 грн. |
Ручной пылесос Worx Cube Vac 20 V (WX0309) | 2 860 грн. |
Автомобильный пылесос Worx Cube Vac 20 V (WX030.9)(без АКБ) | 2 803 грн. |
Автомобильный пылесос Worx Cube Vac 20 V (WX030) | 6 871 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →