Моторне мастило XADO Atomic Oil 5W-30 C3 Pro 60 л (ХА 25668)
Очікується у продажу 21 156 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 60; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: API SN/SM/CF; ACEA C3; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 505.00/505.01; Допуски BMW, MINI: Longlife-04; Допуски Mercedes-Benz: 229.31/229.51/229.52; Допуски Opel, GM: Dexos 2/OV0401547 |
XADO Atomic Oil 5W-30 C3 Pro 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації XADO Atomic Oil 5W-30 C3 Pro
Ціни на XADO Atomic Oil 5W-30 C3 Pro |
---|---|---|---|---|
XADO Atomic Oil 5W-30 C3 Pro 1 л | від 382 грн. | 3 пропозиції | ||
XADO Atomic Oil 5W-30 C3 Pro 4 л | від 1 789 грн. | 1 пропозиція | ||
XADO Atomic Oil 5W-30 C3 Pro 20 л | від 7 004 грн. | 1 пропозиція |