Моторне мастило XADO Atomic Oil 5W-40 SN 60 л (XA 20669)
XADO Atomic Oil 5W-40 SN 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XADO Atomic Oil 5W-40 SN 60 л
Моторна олива Xado 15W-40 CI-4 Diesel, Verylube 60 л (XB 20669) XB 20669 | 13 650 грн. |
Xado Моторна олива Xado 15W-40 CI-4 Diesel, Verylube 60 л (XB 20669) XB 20 | 13 650 грн. |
Моторна олія Xado 15W-40 CI-4 Diesel, Verylube 60 л (XB 20669) | 16 734 грн. |
Олія хороша але ціна на неї не адекватна. Вважаю в цю ціну можна брати вже олії імітних брендів. Не вигоряє Дуже висока ціна користуюся XADO Atomic Oil 5W-40 SN 4L більше року |
Олія прекрасна. Переконався при використанні протягом багатьох років. Використовую як на бензинових, так і на дизельних двигунах. На цій олії двигун починає помітно тихіше працювати. що говорить про зменшення тертя деталей. Інші, навіть ті, що дорожчі за олію, такого ефекту не давали. немає користуюся XADO Atomic Oil 5W-40 SN 4L місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
Модификації XADO Atomic Oil 5W-40 SN
Ціни на XADO Atomic Oil 5W-40 SN |
---|---|---|---|---|
XADO Atomic Oil 5W-40 SN 1 л | від 323 грн. | 6 пропозицій | ||
XADO Atomic Oil 5W-40 SN 4 л | від 1 641 грн. | 1 пропозиція | ||
XADO Atomic Oil 5W-40 SN 20 л | від 5 794 грн. | 2 пропозиції | ||
XADO Atomic Oil 5W-40 SN 60 л | від 13 650 грн. | 3 пропозиції |