Приціл XD Precision Black-LR F1 4-24x50 MPX1 (XDLR)
XD Precision Black-LR F1 4-24x50 MPX1
Тип:оптичний
Кратність збільшення:4 – 24 x
Діаметр об'єктива:50 мм
Поле зору на 100 м:9.1 – 1.5 м
Кріплення:Вівера/Пікатінні
Довжина прицілу:380 мм
Всі характеристики
Характеристики Black-LR F1 4-24x50 MPX1
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XD Precision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XD Precision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XD Precision Black-LR F1 4-24x50 MPX1
Усі ціни 11 →Оптический прицел XD Precision Black-LR, 4-24x50 IR, MPX1, F1 (XDLR) | 17 920 грн. |
Прицел XD Precision Black-LR F1 4-24x50 сетка MPX1 (XDLR) XDLR | 16 067 грн. |
Оптичний приціл XD Precision Black-LR F1 4-24x50 сітка MPX1 (XDLR) XDLR | 17 920 грн. |
XD Precision Оптичний приціл XD Precision Black-LR F1 4-24x50 сітка MPX1 ( | 17 920 грн. |
XD Precision LR, 4-24x50 IR, MPX1, F1 XDLR | 17 799 грн. |
ще 6 пропозицій