Коліматорний приціл XD Precision Tactical XDDS04 (XDDS04)
XD Precision Tactical XDDS04
Тип:коліматорний
Кратність збільшення:1 x
Діаметр об'єктива:29 мм
Кріплення:Вівера/Пікатінні
Довжина прицілу:96 мм
Всі характеристики
Характеристики Tactical XDDS04
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XD Precision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XD Precision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XD Precision Tactical XDDS04
Усі ціни 17 →Коллиматорный прицел XD Precision Tactical 2 MOA (XDDS04) | 2 870 грн. |
Прицел коллиматорный XD Precision Tactical 2 МОА, Weaver 323-1007 | 2 870 грн. |
Приціл XD Precision Tactical 2 MOA (XDDS04) | 2 870 грн. |
Прицел XD Precision Tactical 2 MOA (XDDS04) XDDS04 | 2 790 грн. |
Коліматорний приціл XD Precision Tactical 2 MOA (XDDS04) XDDS04 | 2 870 грн. |
ще 12 пропозицій