Бінокль XD Precision Standard 8x42
XD Precision Standard 8x42
Кратність збільшення:8 x
Діаметр об'єктива:42 мм
Поле зору на 1 км:110 м
Фокусування:центральне
Призма:Roof, BaK-4
Вага:650 г
Всі характеристики
Характеристики Standard 8x42
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XD Precision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XD Precision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XD Precision Standard 8x42
Усі ціни 18 →Бинокль XD Precision Standard (8х42), черный чехол 323-1015 | 2 790 грн. |
Бінокль Xd Precision Standard 8х42 BAK7, Fully coated | 2 790 грн. |
Бинокль Xd Precision Standard 8х42 BAK7, Fully coated | 2 790 грн. |
Бинокль XD Precision Standard 8х42 BAK7, Fully coated (XDC2A842) | 2 790 грн. |
Бінокль XD Precision Standard 8х42 (XDC2A842) | 2 790 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →