Бінокль Konus Titanium Open Hinge 8x42
Відео 1Фото 4 |
Бінокль з 8-кратним збільшенням та 42-мм лінзами об'єктивів. Відрізняється компактними розмірами та невеликою вагою за рахунок того, що оптична схема виконана за схемою Roof (об'єктиви та окуляри знаходяться на одній лінії), а частини корпусу мають двошарнірне з'єднання на відкритих петлях. Призми бінокля Konus Titanium Open Hinge 8x42 виготовлені зі скла BaK-4. На всіх елементах оптичної системи є багатошарове покриття, що просвітлює, яке забезпечує світле, чітке і повнокольорове зображення спостережуваних об'єктів. Корпус виготовлений з полікарбонату і покритий тонким гумовим покриттям, завдяки якому прилад не ковзає в руках. Зсередини бінокль заповнений інертним газом, який забезпечує захист від запотівання при різких перепадах температури. У комплект входять чохол та ремінець на шию.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Konus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Konus.
Купити Konus Titanium Open Hinge 8x42
Усі ціни 20 →Бінокль Konus Titanium-OH 8x42 | 3 019 грн. |
Бінокль KONUS TITANIUM OH 8x42 2327 | 4 032 грн. |
Бінокль KONUS TITANIUM OH 8x42 (2327) | 4 032 грн. |
Бінокль Konus Titanium OH 8x42 (2327) | 4 032 грн. |
Бинокль Konus Titanium OH 8x42 (2327) 2327 | 3 695 грн. |