Xiaomi Buds 4 Pro (M2126E1)
Відео 8Фото 12 |
Xiaomi Buds 4 Pro |
|
Високотехнологічні топові бездротові внутрішньоканальні навушники True Wireless класу від іменитого китайського виробника. Забезпечують бездоганно якісне звучання, підтверджене сертифікатом Hi-Res Audio, підтримують вдосконалену технологію активного шумоподавлення (ANC) та кодек LDAC, захищені від вологи (IP54), забезпечують вражаючу автономність. Позиціонуються як продукт класу преміум, здатні на рівні конкурувати з флагманськими моделями інших глобальних брендів.
Підійдуть для вимогливих користувачів, які вибирають персональну bluetooth-гарнітуру, що якісно звучить, що дозволяє насолоджуватися музикою в галасливому оточенні (на жвавій вулиці, в громадському транспорті або в літаку). Елегантний зовнішній дизайн навушників Xiaomi Buds 4 Pro та ефектного кейсу чудово поєднується з одягом будь-якого стилю. Анатомічна форма у поєднанні з підбором змінних насадок забезпечує зручну посадку та комфорт при тривалому використанні.
Кожен навушник обладнаний трьома мікрофонами для шумоподавлення та якісного захоплення голосу. Кожен із навушників може виконувати функцію бездротової hands-free гарнітури для голосового спілкування в мережах стільникового зв'язку або популярних інтернет-месенджерах. Фірмові подвійні динамічні драйвери забезпечують як глибокий бас, і чисте звучання високих частот для прослуховування треків будь-яких музичних жанрів. Кейс підтримує бездротове заряджання стандарту Qi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Buds 4 Pro
Усі ціни 15 →Навушники Xiaomi Buds 4 Pro (BHR6156GL) Star Gold | 6 499 грн. |
Навушники Xiaomi Buds 4 Pro Moon Shadow Black (BHR6129CN) | 6 419 грн. |
Наушники Xiaomi Buds 4 Pro Moon Shadow | 6 905 грн. |
Навушники TWS Xiaomi Buds 4 Pro Space Black (BHR6129CN) | 5 900 грн. |
Xiaomi Buds 4 Pro Moon Shadow Black (BHR6129CN) | 5 999 грн. |