Xiaomi Redmi Buds 4 Lite
Відео 6Фото 22 |
Xiaomi Redmi Buds 4 Lite |
|
Легкі та порівняно недорогі бездротові навушники-вкладиші класу True Wireless (TWS) з гарною автономністю, сенсорним керуванням, вологозахистом класу IP54 та комплектним кейсом для підзарядки. Виробником позиціонуються як доступний продукт середньої цінової категорії 2023 року, призначений для широкого кола користувачів, які віддають перевагу брендовим рішенням зі збалансованим співвідношенням функціональності та ціни.
Поліпшена форма корпусу навушників гарантують комфортну та надійну посадку у вушному каналі. Варто зазначити, що форм-фактор вкладиша не забезпечує гарної шумоізоляції, тому повноцінно використовувати навушники Xiaomi Redmi Buds 4 Lite у шумному оточенні буде складно. Обидва навушники обладнані вбудованими мікрофонами із системою цифрового шумоподавлення ENC і можуть використовуватися в режимі бездротової гарнітури hands-free для голосового спілкування в мережах стільникового зв'язку та месенджерах. Сполучення з джерелом аудіосигналу, яким може стати будь-який смартфон/планшет/ноутбук, здійснюється за енергоефективним інтерфейсом Bluetooth 5.3 з робочим радіусом 10 м. Забезпечується бездоганна стабільність з'єднань та низькі затримки, важливі для перегляду відео. Заявлено повну сумісність з гаджетами, що працюють під керуванням Android та iOS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Redmi Buds 4 Lite
Усі ціни 100 →Навушники Xiaomi Redmi Buds 4 Lite White (BHR6919GL) | 699 грн. |
Навушники Redmi Buds 4 Lite (BHR6919GL) White | 899 грн. |
Наушники Xiaomi Redmi Buds 4 Lite Black (BHR7118GL) BHR7118GL | 856 грн. |
Bluetooth-гарнітура Xiaomi Redmi Buds 4 Lite Black (BHR7118GL) BHR7118GL | 999 грн. |
Навушники бездротові TWS Redmi Buds 4 Lite (BHR6919GL) White | 999 грн. |
1 1 0 3 |
в цілому за свої гроші непогані Але їх треба обов'язково ПРИМІРЯТИ перед купівлею якісні, стильні ВЕЛИКІ, можна брати але тільки після примірки, звук і мікрофон теж не найкращі але як на мене норм за свою ціну і для мене це не так важливо antony noth: користуюся Xiaomi Redmi Buds 4 Lite менше місяця |
Хороші навушники гарний чистий звук,довго тримати заряд,не дорогі,легкі та зручні після п'яти годин роботи вуха не болять. Звук,вага,ціна,тривалість роботи,зручність,надійність,захист від дощу,мікрофон з шумоподавленням У дуже голосних місцях не вистачає гучності, немає шумодава. Roman Volosin: користуюся Xiaomi Redmi Buds 4 Lite менше місяця |
За свої гроші чудова модель, особливо якщо користуватися навушниками з телефоном від Xiaomi Хороший варіант за ці гроші, велика автономність, хороший звук та гучність не поганий мікрофон цього буде достатньо щоб відповісти на дзвінок або прослухати голосове повідомлення, хороша збірка як навушників так і кейсу при падінні кейсу 2 рази до механізму відкриття все ж таки потрібно ставитись акуратніше, швидке з'єднання з телефоном, режим зменшення затримки звуку, здивувала захист від вологи навушник залили водою повністю але він продовжив прцувати достатньо було його просушити ( не рекомендую ризикувати) Деколи перебиває сигнал на відстані приблизно 8 метрів або при певних рухах, іноді не корректно відображається відсотки зарядки (у таких випадках достатньо натиснути на один із навушників 5 разів і при сигналі поставити в кейс тоді все коректно буде показувати (це зазначено в інструкції)), за місяць користування кейс трохи подряпався рекомендую купити тоді й чохол до навушників Владислав Микулин: користуюся Xiaomi Redmi Buds 4 Lite кілька місяців |