Xiaomi Redmi Buds 4 Pro
Відео 27Фото 26 |
Xiaomi Redmi Buds 4 Pro |
|
Четверте покоління преміальних TWS навушників від Xiaomi/Redmi, представлених влітку 2021 року. Головними новаціями стала адаптивна система шумоподавлення, підтримка інтерфейсу Bluetooth 5.3, ігровий режим з низькою затримкою та підтримка просторового звуку. Адаптивна система шумоподавлення базується на зв'язці з кількох мікрофонів і просунутих алгоритмів, які в режимі реального часу аналізують шум і фільтрують його залежно від налаштувань користувача.
На відміну від минулих ітерацій ANS ця розумна версія підтримує шумопридушення до 43 дБ і вміє переходити в спеціальний режим зниження шуму вітру (прим: навушники пройшли випробування і сертифікацію Китайського інституту метрології). Начинка забезпечує наднизьку затримку в іграх (59 мс). За словами представників Xiaomi, це рекорд для споживчих TWS-навушників, трохи швидше реагують лише спеціалізовані геймерські девайси вартістю в кілька разів вищими.
За відтворення звуку відповідають повністю перероблені подвійні динамічні драйвери, що чимось нагадують в навушниках Xiaomi Piston. Використання інтерфейсу Bluetooth 5.3 забезпечує стійке сполучення із джерелом сигналу на відстані до 10 метрів зі зниженим споживанням енергії. Виробник гарантує від 5 до 8 годин автономної роботи залежно від того, чи активовано шумозаглушення та чи ввімкнено ігровий режим.
Використання зарядного кейсу продовжує час роботи до 36 годин. На додаток до всього сказаного Redmi Buds 4 Pro можуть похвалитися захистом від вологи за стандартом IPX4, підтримкою Multipoint, функцією автопаузи та наявністю прозорого режиму. Загалом це цікавий технічно просунутий варіант для тих користувачів, які шукають якісний мікс навушників та hands-free гарнітури, але при цьому не планують переплачувати за унікальні функції TSW моделей від Apple, Sony, Bose та інших.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Redmi Buds 4 Pro
Усі ціни 95 →Навушники Redmi Buds 4 Pro Moon White (BHR5897GL) | 2 269 грн. |
Навушники Redmi Buds 4 Pro (BHR5897GL) White | 3 299 грн. |
Bluetooth-гарнитура Xiaomi Redmi Buds 4 Pro White (BHR5897GL) BHR5897GL | 2 584 грн. |
Bluetooth-гарнітура Xiaomi Redmi Buds 4 Pro White (BHR5897GL) BHR5897GL | 2 604 грн. |
Наушники Xiaomi Redmi Buds 4 Pro White (BHR5897GL/BHR5966CN) | 2 010 грн. |
3 0 0 2 |
Навушники супер кайф все подобається більше року користування, жодних нкдоліків I believe, no matter what: користуюся Xiaomi Redmi Buds 4 Pro більше року |
Чи не купував. Слухав у магазині – новий зразок (не вітринний). Ціна по акції та середнє звучання. Розсинхронізація звуку кілька сотень мс, що звук відстає у різних навушниках по-різному. Низькочастотний писк( Високочастотний) - настільки неприємний що навіть через кілька днів - він відчувається у вухах. T G: користуюся Xiaomi Redmi Buds 4 Pro менше місяця |
Мені домталися браковані (навіть не знаю, чому не віддав їх за гарантією) скоріше тому, що отримав їх у подарунок. Дуже розчарований продукцією Xiaomi, зокрема флагманської (я знаю про що говорю). У вухах седять добре (навіть у моїх проблемних), зарядку тримають нормально. При перегляді відео та прослуховуванні музики в різних програмах при переході з одного ролика на інший пропадає звук з'єднання bluetooth навушників з телефоном при цьому залишається активним але звук не з'являється доки не натиснеш на навушник, таке відбувається навіть при перемиканні сюжету на каналі. Вивчати мови за таких умов неможливо в принципі. Владимир Шендрик: користуюся Xiaomi Redmi Buds 4 Pro кілька місяців |