Навушники
Philips Fidelio T1
Відео 19Фото 56 |
Philips Fidelio T1 |
|
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Fidelio T1
Усі ціни 7 →Навушники TWS Philips Fidelio T1 White (T1WT/00) | 10 399 грн. |
PHILIPS FIDELIO T1BK/00 CZARNY | 12 320 грн. |
PHILIPS FIDELIO T1BK/00 CZARNY | 12 628 грн. |
Навушники PHILIPS FIDELIO T1BK/00 CZARNY | 12 628 грн. |
PHILIPS FIDELIO T1BK/00 CZARNY | 12 936 грн. |
Навушники Philips Fidelio T1 TWS ANC Pro+ Hi-Res IPX4 Чорні | 10 999 грн. |
Навушники TWS Philips Fidelio T1 Black (T1BK/00) | 10 399 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →