Xiaomi Redmi Buds 3 Lite (M2110E1)
Відео 35Фото 20 |
Xiaomi Redmi Buds 3 Lite |
|
Одні з найбільш доступних True Wireless навушників від Xiaomi на ринку, представлені публіці в 2021 році. Модель являє собою спрощену версію навушників Redmi buds з. Вироби отримало в два рази зменшені, в порівнянні зі "старшим братом", 6-мм динамічні випромінювачі, що забезпечують досить високу якість звучання самих різних музичних стилів і напрямків. Виробником заявлена підтримка стандартного частотного діапазону 20-20000 Гц.
Навушники Xiaomi Redmi Buds 3 Lite поставляються разом зі зручним кейсом для зберігання і зарядки. Рідний автономності навушників досить для 5 год безперервного відтворення музики, але кейс дозволяє збільшити цей час аж до 18 год, що досить непогано. Навушники захищені від пилу і вологи за стандартом IP54, що робить їх придатними для повсякденного використання і на вулиці. Bluetooth 5.2 гарантує стабільне підключення до смартфону В радіусі до 10 м і мінімальну затримку сигналу.
У комплектації традиційно передбачений набір силіконових амбушюр, що дозволяє адаптувати навушники для максимально комфортної посадки у вуха. Вбудований мікрофон з системою шумозаглушення забезпечує хорошу чутність і розбірливість мови в тихому і не дуже шумному оточенні, які зі збільшенням шуму помітно падають. Пристрій має сенсорне управління, але для доступу до всіх функцій рекомендується завантажити фірмове додатки. Крім цього, кожен з навушників важить всього 4,2 г, завдяки чому вони практично не відчуваються у вухах.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Redmi Buds 3 Lite
Усі ціни 37 →Навушники Xiaomi Redmi Buds 3 Lite (BHR5489GL) Black | 699 грн. |
Наушники Xiaomi Redmi Buds 3 Lite White | 624 грн. |
Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Black | 647 грн. |
Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Youth Edition M2100E1/BHR5302CN/5489 Black | 960 грн. |
Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Black (BHR5302CN) | 960 грн. |
3 5 1 2 |
Нічого Не підключається |
Досить поганий вибір, не рекомендую Відсутні Тяжко зрозуміти рівень заряду кейсу, через пів року один із навушників просто вийшов з ладу(ймовірна причина: легкий дощ). Великий мінус не комфортність, постійне відчуття що випадуть, після іноді болять вуха, залишається відбиток на шкірі від роз'ємів для зарядки. Так само мікрофон вимикався при викликах Даня: користуюся Xiaomi Redmi Buds 3 Lite більше року |
За такі гроші чудові навушники Ціна, звук, година роботи Сенсор має затримку і працює через раз Mambud: користуюся Xiaomi Redmi Buds 3 Lite більше року |
Одні з найдоступніших TWS-навушників на ринку
Redmi Buds 3 Lite – це ультрабюджетні TWS-навушники від суббренду Xiomi, виконані у вигляді компактних внутрішньоканальних вкладишів без ніжок. При офіційній ціні нижче $25 вони пропонують потенційному покупцеві вологозахист корпусу, гідну автономність, досить непогану якість звучання та повноцінну систему сенсорного керування.
До 5 годин роботи від одного заряду
Підключення до смартфону та сполучення самих навушників здійснюється за допомогою Bluetooth v 5.2 і відбувається практично миттєво. Місткості вбудованих акумуляторів вистачить для безперервного прослуховування музики протягом 5 годин. Зарядний кейс забезпечить ще близько 12 – 14 годин роботи. Це досить стандартні цифри для true wireless моделей, ні похвалити, ні лаяти. А ось на що варто звернути увагу, то це на відсутність зарядного кабелю. Виробник вирішив, що у вас вдома, швидше за все, вільний USB-C, тому на ньому можна заощадити.
Збалансоване звучання
Силіконові насадки забезпечують щільну та надійну посадку у вусі. Самі капсулі важать трохи більше 4 грамів. Невеликі виступи на одній із сторін не дають навушникам випасти під час активного руху чи занять спортом. Внутрішньоканальна конструкція навушників забезпечує хорошу звукоізоляцію і дуже насичене звучання в області басів. Хоча фанатам JBL басу точно не вистачить. Загалом навушники грають збалансовано, але на аудіофільський статус не претендують. Плюс до всього у них гарний запас гучності, що може стати в нагоді у разі тихих записів, погано очищених подкастів або в галасливому місці.