Штативи для селфі Xiaomi Mi Bluetooth Monopod Selfie Stick
Xiaomi Mi Bluetooth Monopod Selfie Stick |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Mi Bluetooth Monopod Selfie Stick
Усі ціни 6 →Xiaomi Mi Bluetooth Bracket Selfie Stick Black Tripod Zoom (XMZPG05YM/BHR4 | 1 209 грн. |
Xiaomi Mi Bluetooth Bracket Selfie Stick Black Tripod Zoom (XMZPG05YM/BHR4 | 1 209 грн. |
Xiaomi Mi Bluetooth Selfie Stick Black (FBA4087TY) FBA4087TY | 599 грн. |
Монопод Xiaomi Mi Bluetooth Selfie Stick Grey (FBA4088TY) FBA4088TY | 399 грн. |
Xiaomi Selfie Stick 2 Black | 429 грн. |
Xiaomi Mi Bluetooth Selfie stick White (FBA4088TY) Mi Bluetooth Selfie sti | 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →