Електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter 4
Відео 2Фото 9 |
Xiaomi Mi Electric Scooter 4 |
|
Вбудовані покажчики повороту. Дискові гальма на задньому колесі, система E-ABS на передньому колесі. Безкамерні шини. Оснащений інтелектуальною системою керування батареями (BMS). Рекомендований зріст водія: 120 – 200 см.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Mi Electric Scooter 4
Усі ціни 26 →Електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter 4 | 18 999 грн. |
Електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter 4 | 19 228 грн. |
Електросамокат Xiaomi Electric Scooter 4 Black | 16 999 грн. |
Xiaomi Mi Electric Scooter 4 | 16 270 грн. |
Электросамокат Xiaomi Mi Scooter 4 | 19 999 грн. |
ще 20 пропозицій
- З коробки дістав, активував, зарядив та поїхав.
- Безкамерка, для мене це важлива перевага (непробивні, м'які та комфортні, немає камери); - гарний запас ходу (якщо їхати спокійно гарною дорогою, він спокійно проїде 35 км. на драйві, ну на спорті може 30-32 км.); - великі колеса та хороша прохідність; - досить велика база, дуже комфортно; - потужності з головою вистачає; - Поки що не скрипить, не свистить, не перегрівається, потужність тримає незалежно від заряду; - Складання, зварні шви, якість матеріалів хороша. - Обмеження за 20 км. на годину, дуже не вистачає можливості хоч іноді 25-30 їхати прямою і рівною дорогою;
- Вага в 17 кг, не сильно ганьбити. (велосипед у мене в районі 12-13 кг. важить і те здавалося що багато) Тимофей: користуюся Xiaomi Mi Electric Scooter 4 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
(Грунт + плитка + щебінь + асфальт)
Вага 74 кг, переважно у спорт режимі.