Електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter 4 Ultra
Відео 5Фото 11 |
Xiaomi Mi Electric Scooter 4 Ultra |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mi Electric Scooter 4 Ultra
Усі ціни 7 →Електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter 4 Ultra | 35 999 грн. |
Електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter 4 Ultra | 34 999 грн. |
Электросамокат Xiaomi Mi Scooter 4 Ultra | 34 999 грн. |
Xiaomi Mi Electric Scooter 4 Ultra MiElectricScooter4Ultra | 34 999 грн. |
Xiaomi Electric Scooter 4 Ultra Czarna | 42 640 грн. |
Електричний самокат Xiaomi Mi Electric Scooter 4 Ultra | 49 999 грн. |
Електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter 4 Ultra BHR5764GL Чорний | 43 999 грн. |
Удосконалена підвіска
Флагманський електросамокат Xiaomi відрізняється наявністю унікальної подвійної підвіски та ексклюзивних покришок DuraGel. Обидва колеса оснащені амортизаторами, що забезпечує зниження вібрації та покращення комфорту при пересуванні по складних ділянках дороги. Інноваційний желеподібний шар у шинах ефективно протистоїть проколам, автоматично відновлюючи пошкодження діаметром до 3.5 мм.
Модель Xiaomi Mi Electric Scooter 4 Ultra вирізняється вантажопідйомністю до 120 кг та чудовою якістю виготовлення, особливо в деталях зварних з'єднань. Виготовлений із міцного алюмінієвого сплаву, електросамокат має рівень захисту IP55, що робить його стійким до сильного дощу та дозволяє експлуатувати у будь-яку погоду.
Ведучий у лінійці за потужністю та автономією
Серед моделей Xiaomi електросамокат 4 Ultra виділяється покращеними характеристиками: потужність двигуна становить 500 Вт проти 350 Вт у попередника, що забезпечує здатність долати підйоми до 25%. Акумуляторна батарея, незважаючи на схожий розмір з попередніми моделями (12 Агод), оптимізована для більш швидкого заряджання - всього за 6.5 годин, і забезпечує максимальний пробіг до 70 км. Ці показники підтверджені тестами із райдером вагою 75 кг на рівній поверхні зі швидкістю 15 км/год.
Максимальна швидкість обмежена 25 км/год, при цьому доступні два спортивні режими, включаючи S+ зі швидким розгоном до максимуму за чотири секунди.
Комфорт та безпека на висоті
Електросамокат оснащений просторою декою і зручним кермом, надійною складною конструкцією, дисплеєм, що чітко читається, високоякісною гальмівною системою і всім необхідним освітленням для безпечної їзди. Вага моделі складає 24.5 кг, що відображає її флагманські амбіції та преміальний статус.
Xiaomi Mi Electric Scooter 4 Ultra заслужено займає місце серед лідерів ринку завдяки своєму потужному двигуну, високій автономності та посиленій конструкції.