Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   XO
Навушники

XO BE26

Фото - Навушники XO BE26
Фото 8
XO BE26
Колір
Підключення та конструкція
Призначеннядля дітей
Конструкціянакладні, закриті
можливість складання
Тип підключеннякомбіновані
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Bluetooth v5.0
Підведення кабелюодносторонній
Радіус дії10 м
Знімний кабель
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Функції та можливості
Регулювання гучності
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників300 мАгод
Час зарядки2.5 год
Час роботи (музика)18 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Вага194 г
Дата додавання на E-Katalogтравень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XO.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити XO BE26

XO BE26 Childrens Stereo Wireless Headphones Blue

Навушники XO BE26 Childrens Stereo Wireless Headphones Blue
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 1 міс.
Поскаржитись
640 грн.

Накладні бездротові навушники XO BE26 Ait Max зелені

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
940 грн.

Навушники XO HF BIG BE26 +BT (рожеві)

Маркетплейс: Rozetka.ua  OnIX_IR З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
759 грн.

Динаміка цін на XO BE26