XO BE23
Фото 7 |
XO BE23 |
|
Прості та недорогі накладні навушники закритого типу з бездротовим підключенням, вбудованим мікрофоном, непоганою автономністю (до 20 год) та можливістю класичного проводового підключення з одностороннім підведенням. Позиціонуються як продукт базової цінової категорії, призначений для економних користувачів, які бажають придбати доступну накладну модель з функцією повноцінної bluetooth-гарнітури, яка здатна захоплювати голос для прийому викликів зі смартфона.
М'які амбушюри навушників XO BE23 забезпечують непогану пасивну шумоізоляцію, а помірний рівень притиску не викликає дискомфортних відчуттів при тривалому носінні. Для бездротового підключення до будь-якого сучасного смартфона, планшета або ноутбука задіюється інтерфейс Bluetooth 5.0 з радіусом дії до 10 м. Також можливе кабельне підключення комплектним проводом з прямим штекером і роз'ємом 3.5mm 3-pin mini-Jack. Динамічні випромінювачі діаметром 40 мм гарантують збалансований та гучний звук, що підходить для прослуховування більшості популярних музичних жанрів. Кнопки на правій чаші дозволяють керувати відтворенням та регулювати гучність.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XO.
Купити XO BE23
Усі ціни 10 →XO BE23 Black | 507 грн. |
XO BE23 Black 16964 | 699 грн. |
Навушники XO BE23 Black | 634 грн. |
Навушники Bluetooth XO BE23 black | 919 грн. |
Навушники XO BE23 Stereo Wireless Headphone Black | 630 грн. |