Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   XO

Зарядний пристрій XO CE08

Фото - Зарядний пристрій XO CE08
XO CE08
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
50 Вт
Швидка зарядка
Power Delivery 3.0
Матеріал корпусу
пластик
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XO.

Купити XO CE08

Мережевий Зарядний Пристрій 2Type-C XO CE08 PD 50W White

Pocketstore.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
792 грн.

Мережевий Зарядний Пристрій 2Type-C XO CE08 PD 50W White

Маркетплейс: Rozetka.ua  Pocket Storm З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
891 грн.

Зарядний блок живлення 2xType-C XO CE08 50 W 3 A білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Market Believe З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
625 грн.

Зарядний пристрій з кабелем 2xType-C/Apple Lightning 1 м XO CE08 50 W 3 A білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  ChakBanan З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
640 грн.

Зарядний пристрій 50W заряджання Fast Charger XO CE08 EU PD50W 2xType-C

Маркетплейс: Rozetka.ua  TSV З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
755 грн.

Динаміка цін на XO CE08