Металошукач XP Deus II 28 FMF RC WS6
Відео 4Фото 6 |
Професійний металошукач-амфібія. Модель дозволяє здійснювати як класичний пошук, на суші, так і підводний, на глибині до 20 м! Передбачена опція мультичастотного пошуку, що дозволяє сканувати повністю всю товщу грунту за один прохід. Передбачена можливість автоматичного аналізу мінералізації грунту, а також автонастройка чутливості на точний пошук в конкретно взятій місцевості.
Можливість автоматичної настройки багатьох параметрів дозволить легко використовувати металошукач XP Deus II 28 FMF RC WS6 навіть новачкові. Прилад укомплектований 11-дюймовою котушкою DD. Серед іншого звернемо увагу на можливість дискримінації всього спектру цільових металів. Функція тональної ідентифікації дозволяє визначати тип металу по звуку, при цьому звуковий сигнал можна виводити як на вбудований динамік, так і бездротові навушники.
Модель підтримує можливість підключення спеціальних навушників з кістковою провідністю, що буде вкрай корисно для дайвінгу. Пошук монет та інших дрібних предметів здійснюється на глибину до 45 см.загальна глибина пошуку досягає 150 см. металошукач використовує 12 автоматичних програм роботи. Додатково є 12 призначених для користувача профілів, які дозволяють зберігати ручні настройки.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XP.
Купити XP Deus II 28 FMF RC WS6
Усі ціни 10 →Металошукач DEUS2-28FMFRCWS6 з катушкою 28 см і навушниками WS6 | 63 316 грн. |
Металлоискатель XP DEUS 2 28 FMF RC WS6 | 58 840 грн. |
Металошукач XP DEUS 2 28 FMF RC WS6 | 63 316 грн. |
Металошукач XP Deus II 28 FMF RC WS6 1943 | 63 316 грн. |
Металошукач Xp Metal Detectors Deus Ii Panelem, Słuchawkami Ms6 I Sondą Fm | 65 518 грн. |