Металошукач XP Deus II 28 FMF WS6 Master
Фото 7 |
XP Deus II 28 FMF WS6 Master
Тип:підводний
Котушка:кругла
Розміри котушки:22.5x28 см
Кількість частот:7 шт
Частота виявлення:4, 7, 15, 21, 28, 35, 45 кГц
Вага:0.75 кг
Fast Multi Frequency (FMF) – технологія одночасної роботи приладу на різних частотах. Визначення мінералізації ґрунту. Наявність роз'єму USB для заряджання акумулятора або оновлення програмного забезпечення. Повністю бездротове виконання.
Питання-відповідь: 10 питань, що часто ставляться по металошукачамВідповіді на поширені запитання користувачів у рубриці «металошукачі»
У пошуках скарбів: як вибрати металошукачДільні поради щодо вибору металошукача для початківців.
Всі характеристики
Характеристики Deus II 28 FMF WS6 Master
|
Питання-відповідь: 10 питань, що часто ставляться по металошукачамВідповіді на поширені запитання користувачів у рубриці «металошукачі»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XP Deus II 28 FMF WS6 Master
Металошукач XP DEUS II 28 FMF WS6 MASTER (DEUS2-28FMFWS6) DEUS2-28FMFWS6 | 33 930 грн. |
Металошукач XP DEUS II 28 FMF WS6 MASTER (DEUS2-28FMFWS6R) DEUS2-28FMFWS6R | 36 520 грн. |
Металошукач XP Deus II 28 FMF WS6 Master (Lite) 2027 | 36 520 грн. |
XP Металошукач XP DEUS II 28 FMF WS6 MASTER (DEUS2-28FMFWS6R) DEUS2-28FMFW | 36 520 грн. |
Металошукач XP DEUS II 28 FMF WS6 MASTER (DEUS2-28FMFWS6) | 53 310 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →