CD-програвач Yamaha CD-C603
Відео 2Фото 7 |
Yamaha CD-C603
Відтвор.:CD-Audio
Формати:MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC
Дискретизація ЦАП:96 кГц
Розрядність ЦАП:24 біт
Діапазон частот:2 — 44000 Гц
Відношення сигнал/шум:105 дБ
Коефіцієнт спотворень:0.003 %
Виходи:оптичний
Всі характеристики
Купити Yamaha CD-C603
Усі ціни 17 →Yamaha CD-C603 Black new 2024 офіційна гарантія | 25 799 грн. |
CD-програвач Yamaha CD-C603 Black | 25 999 грн. |
Програвач Yamaha CD-C603 Czarny | 28 659 грн. |
Yamaha CD-C603 Czarny | 27 960 грн. |
Yamaha CD-C603 Czarny | 28 659 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →