Комбопідсилювач Yamaha THR30IIA Wireless
Відео 18Фото 5 |
Yamaha THR30IIA Wireless |
|
Цифровий вихід (USB type B)
Підтримка Bluetooth
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamaha 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamaha.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yamaha THR30IIA Wireless
Усі ціни 7 →Комбоусилитель YAMAHA THR30IIA Wireless | 30 312 грн. |
Yamaha THR30IIA Wireless - Combo akustyczne | 23 480 грн. |
Yamaha THR30IIA Wireless - Combo akustyczne | 24 067 грн. |
Комбопідсилювач Yamaha THR30IIA Wireless | 27 499 грн. |
Yamaha THR30IIA Wireless - Combo akustyczne | 24 654 грн. |
Yamaha THR30IIA Wireless | 30 312 грн. |
Комбопідсилювач Yamaha THR30IIA Wireless | 30 312 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →