Синтезатор Yamaha YPT-370
Відео 7Фото 9 |
Yamaha YPT-370 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamaha 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamaha.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yamaha YPT-370
Усі ціни 7 →Yamaha YPT-370 Keyboard /aranżer + Podręcznik | 11 080 грн. |
Yamaha YPT-370 Keyboard /aranżer + Podręcznik | 11 357 грн. |
Синтезатор Yamaha YPT-370 | 15 999 грн. |
Yamaha YPT-370 Keyboard /aranżer + Podręcznik | 11 634 грн. |
YAMAHA YPT-370R2P Keyboard YPT-370 + Słuchawki HPH-50 | 11 440 грн. |
YAMAHA YPT-370R2P Keyboard YPT-370 + Słuchawki HPH-50 | 11 726 грн. |
YAMAHA YPT-370R2P Keyboard YPT-370 + Słuchawki HPH-50 | 12 012 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →