Рівень Yato YT-30064
Фото 6 |
Yato YT-30064 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-30064
Уровень магнитный Yato 2 капсулы 1200 мм (YT-30064) | 649 грн. |
Рівень YATO з магнітами 1200 мм (YT-30064) | 631 грн. |
Рівень алюмінієвий з магнітом YATO YT-30064 120 см | 649 грн. |
Рівень YATO з магнітами 1200 мм (YT-30064) | 694 грн. |
Алюмінієвий рівень з магнітом YATO 120см, 2 капсули (YT-30064) | 553 грн. |
Модификації Yato YT-30064
Ціни на Yato YT-30064 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-30061 | від 357 грн. | 6 пропозицій | ||
Yato YT-30062 | від 422 грн. | 7 пропозицій | ||
Yato YT-30063 | від 487 грн. | 8 пропозицій | ||
Yato YT-30064 | від 553 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →