Пальник Yato YT-36700
Фото 4 |
Yato YT-36700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-36700
Усі ціни 6 →Горелка газовая ручная Yato (YT-36700) | 1 540 грн. |
Мініпаяльник(Газовий)Мікропальник 30 мл/220 Вт YATO YT-36700 | 1 663 грн. |
Паяльник газовий YATO YT - 36700 для нагріву та пайки | 1 540 грн. |
Пальник газовий з картриджем 30 мл, 1300 °С YATO (YT-36700) | 1 519 грн. |
Паяльник газовий YATO YT-36700 | 1 540 грн. |
Паяльник газовий YATO YT-36700 | 2 040 грн. |
Додаткові функції і можливості газової лампи / різака Yato YT-36700:
- Час роботи на повністю заправленом балоні — 90 хв
РекомендуємоПорівняти в таблиці →