Сокира Yato YT-8001 360 мм 0.6 кг
Фото 4 |
Yato YT-8001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-8001 360 мм 0.6 кг
Топор Yato (YT-8001) | 550 грн. |
Топор Yato YT-8001 0,6 кг (YT-8001) | 625 грн. |
Сокира Yato YT-8001 0,6 кг (YT-8001) | 466 грн. |
Yato Сокира Yato YT-8001 0,6 кг (YT-8001) | 466 грн. |
Модификації Yato YT-8001
Ціни на Yato YT-8001 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-8001 360 мм 0.6 кг | від 466 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-8002 380 мм 0.8 кг | від 523 грн. | 5 пропозицій | ||
Yato YT-8003 430 мм 1 кг | від 585 грн. | 4 пропозиції | ||
Yato YT-8004 710 мм 1.3 кг | від 1 078 грн. | 3 пропозиції | ||
Yato YT-8005 710 мм 1.4 кг | від 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Yato YT-8006 810 мм 1.6 кг | від 972 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →