Клейовий пістолет Yato YT-82402
Фото 3 |
Yato YT-82402 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82402
Усі ціни 6 →Клеевой пистолет Yato (YT-82402) | 450 грн. |
Клейовий пістолет YATO YT-82402 | 497 грн. |
Клеєвий Термопістолет 80 Вт Для стрижнів =11.2 мм YATO YT-82402 | 530 грн. |
Клейовий пістолет мережевий YATO YT-82402 для стрижнів 11 мм | 586 грн. |
Клейовий пістолет Yato YT-82402 80 Вт | 543 грн. |
Клейовий пістолет YATO (YT-82402) | 512 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →