Мотопомпа Yato YT-85401 (1625148)
Yato YT-85401 продуктивнівідцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-85401
Усі ціни 10 →Мотопомпа бензиновая Yato (YT-85401) | 10 000 грн. |
Мотопомпа Yato YT-85401 | 8 260 грн. |
Бензинова мотопомпа YATO YT-85401 | 8 200 грн. |
Мотопомпа YATO (YT-85401) | 8 425 грн. |
Мотопомпа Yato YT-85401 | 12 650 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →