Мотопомпа Yato YT-85402
Yato YT-85402 продуктивнівідцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-85402
Усі ціни 8 →Мотопомпа бензиновая Yato (YT-85402) | 12 000 грн. |
Мотопомпа Yato YT-85402 | 9 900 грн. |
Бензинова мотопомпа YATO YT-85402 | 9 860 грн. |
Мотопомпа YATO 3" 60м/год (YT-85402) | 10 110 грн. |
Мотопомпа Yato YT-85402 | 14 850 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →