Ручний розпилювач Yato YT-8964
Yato YT-8964 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-8964
Пистолет для полива Yato (YT-8964) | 550 грн. |
Зрошувач-пістолет 6-режимний Yato 1/2" | 535 грн. |
Зрошувач-пістолет 6-режимний Yato до шлангу 1/2" (YT-8964) | 535 грн. |
Пістолет Для Поливу 6-й Режимний з Конектором 1/2" YATO (YT-8964) | 633 грн. |
Пістолет-зрошувач 6-режимний YATO YT-8964: до шлангу 1/2", ABS-пластик + а | 550 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →