Ручний розпилювач Yato YT-8967
Yato YT-8967 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-8967
Пистолет для полива Yato (YT-8967) | 924 грн. |
Пістолет-зрошувач 1/2 YATO для шлангу, латунь (YT-8967) | 690 грн. |
Зрошувач-пістолет YATO 2 режими (YT-8967) | 780 грн. |
Зрошувач-пістолет 1/2 YATO для шлангу, латунь (YT-8967) | 690 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →