Паяльна станція Yihua 852D Plus
Відео 6Фото 5 |
Yihua 852D Plus |
|
Цифровий дисплей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yihua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yihua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yihua 852D Plus
Усі ціни 9 →Yihua 852D+ | 3 099 грн. |
Паяльна станція 2в1 YIHUA 852D+ | 3 717 грн. |
Паяльна станція YIHUA 852D+Long - 2,3 метри кабель подачі повітря + 5 наса | 3 299 грн. |
Термоповітряна паяльна станція YIHUA 852D + Long - з кабелем 2,3 м. + Плас | 3 995 грн. |
Паяльник для пайки пластика YIHUA 852D + Long - з кабелем 2,3 м. + все нео | 4 159 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →