Ракетка для великого тенісу YONEX Ezone 98 305g
Відео 1Фото 15 |
YONEX Ezone 98 305g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог YONEX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі YONEX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити YONEX Ezone 98 305g
Усі ціни 6 →Yonex Ezone 98 305G Sky Blue | 11 200 грн. |
Ракетка для тенісу Yonex 07 Ezone 98 (305g) Aqua Night Black (G3) (07EZ98A | 11 074 грн. |
Ракетка Yonex 07 Ezone 98 (305g) Sky Blue (G3) 07EZ98SBL | 11 306 грн. |
Тенісна ракетка Yonex Ezone 98 (305g) Sky Blue Розмір ручки: №4 (4 1/2) | 8 699 грн. |
Тенісна ракетка Yonex Ezone 98 (305g) Sky Blue Розмір ручки: №3 (4 3/8) | 8 699 грн. |
Ракетка для тенісу Yonex 07 Ezone 98 (305g) Sky Blue | 8 699 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →