Штатив Yunteng YT-108
Фото 7 |
Yunteng YT-108 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yunteng 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yunteng.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yunteng YT-108
Усі ціни 10 →Гнучкий Штатив Yunteng Yt-108 Червоний З Кріпленням Deep Spc Для Телефону/ | 206 грн. |
Гнучкий Штатив Yunteng Yt-108 Чорний З Кріпленням Jyc Для Телефону/Смартфо | 239 грн. |
Гнучкий Штатив Yunteng Yt-108 Синій З Кріпленням Jyc Для Телефону/Смартфон | 239 грн. |
Гнучкий Штатив Yunteng Yt-108 Чорний З Кріпленням Deep Spc Для Телефону/См | 206 грн. |
Гнучкий Штатив Yunteng Yt-108 Червоний З Кріпленням Jyc Для Телефону/Смарт | 239 грн. |
ще 5 пропозицій
Навіть з такою поганою якістю у нього все ж таки є переваги:
– тримач для телефону гарно фіксує пристрій, є ризинові прокладки – можна обертати у повдовжній осі, тобто знімати як у ландшафтному режимі так і у портретному – є шарнір на самому штативі, можна вирівнювати телефон щодо горизонту – ніжки огорнуті в досить приємний, м'який, пінистий матеріал – магазин відпрацював чудово, у день замовлення(субота) зв'язався менеджер і в понеділок надіслали Їх тут не багато, але вони суттєві, як на мене:
– пластиковий гвинт на самому штативі – пластиковий затискувач шарніра, як на мене дуже погано тримає – звичайний алюмінєвий дріт у ніжках, гадаю його на довго не вистачити - Висока ціна користуюся Yunteng YT-108 менше місяця |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Якщо його один раз поставити і не чіпати – гарна річ, в інших випадках раджу пошукати щось краще.