Штатив Yunteng YT-228
Відео 10Фото 5 |
Yunteng YT-228 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yunteng 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yunteng.
Купити Yunteng YT-228
Штатив для смартфона Yunteng YT-228 | 350 грн. |
Yunteng YT-228 2000001478608 | 249 грн. |
Універсальний міні штатив для смартфона та камери Yunteng YT-228 | 449 грн. |
Тринога для смартфонів Yunteng YT-228 | 368 грн. |
Штатив Yunteng YT-228 | 368 грн. |
Аксесуари для фотоапаратів від китайського бренду Yunteng перш за все підкуповують лояльною ціновою політикою. Не став винятком із правила і настільний штатив YT-228, який продається буквально за копійки.
Універсальність застосування
Прилад може похизуватися універсальністю застосування. Мініштатив готовий прийняти на борт легкий фотоапарат (до пів кілограма вагою), камеру для зйомок у стилі екшн або навіть смартфон. Відповідні кріплення передбачені у штатній комплектації Yunteng YT-228, тож за ними не доведеться полювати окремо.
Хороша стійкість
Трипод виготовлений з якісного пластику і виконаний в традиційному чорному кольорі. Для забезпечення кращої стійкості на гладких поверхнях його ніжки «взуті» в прогумовані фіксатори. Також з пластику виготовлена куля «голови» і різьба, тож штатив потребує акуратності у використанні. Ці елементи в конструкції моделі видалися найбільш крихкими.
П'ять балів
Висота мініштатива не підлягає зміні й становить близько 19 см. Розмах ніг у Yunteng YT-228 дорівнює 20 см. Цій моделі часто віддають перевагу відеоблогери початківці та «тіктокери», які обмежені в бюджеті на купівлю штатива високого ґатунку. Утім, зі зйомками аматорського рівня трипод впорається на «п'ять балів».