Праска Zass A 16
Фото 5 |
Zass A 16 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zass 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zass.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zass A 16
Усі ціни 9 →Праска Zass A 16 | 748 грн. |
Персиковый ЗАСС А 16 (А16) A16 | 780 грн. |
Праска ZASS A 16 (A16) A16 | 790 грн. |
ZASS A 16 (A16) a16 | 790 грн. |
Праска з парою Zass A 16 | 724 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →