Блендер Zelmer ZHB6000 нержавіюча сталь
Фото 5 |
Zelmer ZHB6000 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zelmer ZHB6000 нержавіюча сталь
Усі ціни 7 →Блендер Zelmer ZHB6000 | 1 544 грн. |
Блендер Zelmer ZHB6000 | 1 708 грн. |
Погружной блендер Zelmer ZHB6000 | 1 881 грн. |
Zelmer ZHB 6000 | 3 320 грн. |
Zelmer ZHB6000 | 1 899 грн. |
Блендер занурювальний Zelmer ZHB6000 | 1 755 грн. |
Блендер компактний потужний Zelmer ZHB6000 Smart 1500 Вт | 1 849 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →