Планетарний міксер Zelmer ZKR 1310G сірий
Фото 3 |
Zelmer ZKR 1310G сірий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zelmer ZKR 1310G сірий
Усі ціни 8 →Міксер планетарний Zelmer ZKR 1310G | 4 804 грн. |
ZELMER ZKR 1310G | 4 638 грн. |
ZELMER ZKR 1310G | 4 615 грн. |
Zelmer ZKR 1310G ZKR1310G | 5 599 грн. |
Zelmer ZKR1310G | 7 308 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості кухонного комбайна Zelmer ZKR 1310G:
- Захисна кришка від бризок з отвором для додавання інгредієнтів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →